Radisson Blu, Egypt, Marsa Alam, 19.4.2018, All inclusive
Číslo termínu: 57390497

Radisson Blu

Egypt » Marsa Alam

El Qusseir, Hotel starstarstarstarstar

LM


Radisson Blu

Termín:

19.4.2018 - 26.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


578 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Radisson Blu Resort
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Radisson Blu Resort
Prehľad
Poloha:

Obľúbený plážový rezort je situovaný priamo pri krásnej 800 m dlhej piesočnatej pláži, 5 km od centra letoviska El Quseir. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v letovisku El Quseir (pohodlne dostupné miestnou dopravou alebo lacným a spoľahlivým taxi).  Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 65 km od rezortu. Hotel je Hotel je svojou polohou ideálny na poznávanie úžasného podmorského života a historických pamiatok (Assuán, Abu Simbel, prírodná rezervácia Dolphin House, zátoka Abo Dabbab).Popis:

Rozsiahly hotelový komplex disponuje 250 izbami rozmiestnenými v malých budovách postavených v typickom arabskom štýle obklopených krásnou udržiavanou záhradou. Klientom sú k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), 3 reštaurácie, 4 bary, kaviareň, obchod so suvenírmi, minimarket, 2 konferenčné miestnosti, 2 bazény (1 vyhrievaný, ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén, WiFi pripojenie (na recepcii a na izbách zdarma), posilňovňa, sauna, detské ihrisko, SPA centrum, masážny salón a parkovisko.Ubytovanie:

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, satelitným TV, minibarom (za poplatok),trezorom a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma).  Wi-Fi na izbe je k dispozícii zdarma.Šport: 

Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, plážový volejbal, basketbal, šípky, futbal, boccia, stolný tenis a za poplatok biliard, šnorchlovanie, potápanie, jazdu na koni alebo ťavách. Na relaxáciu je určené moderné SPA centrum s množstvom procedúr ako napr.  sauna, vírivka, parné kúpele, slnečná terasa, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, relaxačné balíčky a dobre vybavené fitness. Pravidelné bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, ihrisko, detský bazén) a dospelých a zábavné večerné show. Deti: 

Mini Club (4-12 rokov), detský bazén, detské ihrisko. Stravovanie:

All inclusive stravovanie od 09:00 do 23:00 možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. V rámci all inclusive hostia môžu využívať zľavu do a la carte reštaurácií a 30 minútovú masáž zdarma. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK