Albatros Aqua Park, Egypt, Hurghada, 19.4.2018, All inclusive
Číslo termínu: 63887726

Albatros Aqua Park

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Albatros Aqua Park

Termín:

19.4.2018 - 27.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

9 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


520 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Albatros Aqua Park
Prehľad
 Cesta k 500 m vzdialenej piesočnatej pláži je cez hotelový komplex Beach Albatros. Je tu zdarma kyvadlový autobus (každých 30 minút), Hurghada je 15 km, letisko cca 7 km. Komplex, ktorý sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých ostatných budov, má celkom 243 izieb. Hotel disponuje recepciou a lobby barom, internetovou kaviarňou (za poplatok), hlavnou reštauráciou, bufetovými reštauráciami (orientálna, talianska a čínska kuchyňa), barmi, kaderníctvom a malou nákupnou pasážou pred hotelom. V areáli hotela sú štyri bazény, štyri kĺzačky (asi 120 m) a slnečná terasa so stoličkami a slnečníkmi. K dispozícii je tiež bar pri bazéne a amfiteáter. 
Izby
 Všetky izby sú vkusne zariadené so sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, minibarom (vr. vody), telefónom, TV so satelitným príjmom, trezorom, balkónom alebo terasou. Všetky ekonomické izby majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby, ale majú obmedzený počet. Šport
 Tenisové kurty, volejbal, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, minigolf, šípky, petanque, záhradný šach, posilňovňa (v Aqua Vista). Je tu pestrý denný a večerný zábavný program. 6 dní v týždni, open-air divadelné zábavy. Voľný vstup na diskotéku BRIDGE DISCO v sesterskom hoteli Aqua Blu (nápoje za poplatok). Za poplatok: Spa so saunou, jacuzzi, hammam, salón krásy, masáže v Aqua Vista Resort, biliard, celý rad vodných športov na pláži a potápačské centrum od miestnych dodávateľov. 
Pre deti
 Samostatný detský bazén (v zime vyhrievaný), vodný park pre deti, detský klub (4-12 rok). Stravovanie
 Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, neskorá večera od 22:30 – 24:00, občerstvenie v bare pri bazéne a na pláži, zmrzlina pre deti od 10 – 17:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v príslušných otvorených baroch 10 – 24:00. Na pláži v Beach Albatros je snack bar, ktorý je k dispozícii.   
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK